Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Fields
ka: ველები
