Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Symbol
kn: ಸಂಕೇತ
