Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت
