Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Enable
lt: Įjungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai
