Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
