Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt
