Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான
