Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Unit
th: หน่วย
