Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ar: أدنى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أدنى.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ar: أقصى قيمة مسموح بها في هذا الحقل. اتركه فارغا لعدم تحديد حد أقصى.
