Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: exposed
az: məruz

en: Min
az: Minimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan minimum dəyər. Minimum olaraq boş buraxın.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
az: Bu sahədə icazə verilməli olan maksimum dəyər. Maksimum boşluq buraxın.
