Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: grouped
bo: ཚོ་ཁག་བཟོས་ཟིན
