Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Enable
bs: Omogući

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Fields
bs: Polja

en: exposed
bs: izložen
