Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Enable
he: הפעלה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Fields
he: שדות

en: Unit
he: יחידה

en: Max
he: מקסימום

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Formatter
he: פורמט

en: exposed
he: חשוף

en: Min
he: מינימלי
