Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Enable
is: Virkja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Fields
is: Svæði
