Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Enable
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Fields
kk: Өрістер
