Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Enable
lv: Iespējot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Max
lv: Maks.

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: exposed
lv: eksponēts
