Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം
