Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Enable
pl: Włącz

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Unit
pl: Jednostka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Formatter
pl: Formater

en: exposed
pl: udostępniony

en: Min
pl: Minimum

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
pl: Minimalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
pl: Maksymalna wartość na jaką można zezwolić w tym polu. Pozostaw puste aby nie wymuszać minimalnej wartości.

en: grouped
pl: pogrupowane
