Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله
