Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Enable
sk: Povoliť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Unit
sk: Jednotka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: exposed
sk: odkrytý

en: Min
sk: Minimálne

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
sk: Minimálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak minimum určiť nechcete.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
sk: Maximálna hodnota povolená v tomto poli. Nechajte prázdne, ak maximum určiť nechcete.
