Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Machine name
sl: Strojno ime
