Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Unit
sr: Јединица
