Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Enable
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ
