Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Enable
af: Aktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek
