Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.
