Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране
