Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj
