Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Unit
fi: Yksikkö

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Symbol
fi: Symboli

en: exposed
fi: näytetty

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fi: Syötä pienin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa pienintä arvoa.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fi: Syötä suurin sallittu arvo kentässä. Jätä tyhjäksi jos et halua asettaa suurinta arvoa.

en: grouped
fi: ryhmitetty
