Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Enable
gl: Activar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Formatter
gl: Formateador

en: exposed
gl: exposto

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.
