Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
