Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Enable
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Min
mr: किमान
