Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Enable
oc: Activar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: Unit
oc: Unitat

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: exposed
oc: expausat

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
oc: La valor minimala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap minimal.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
oc: La valor maximala que cal permetre en aqueste camp. Daissatz-lo en blanc per no establir cap màxim.
