Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
