Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Enable
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: میدانها

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Min
fa: حداقل

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
fa: حداقل مقداری که در این میدان مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداقل خالی بگذارید.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
fa: حداکثر مقداری که در این میدان مجاز خواهد بود. برای نداشتن حداکثر خالی بگذارید.
