Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం
