Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى
