Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ
