Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Enable
ast: Activar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
