Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Enable
ca: Habilita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Unit
ca: Unitat

en: Max
ca: Màx

en: Formatter
ca: Formatador

en: exposed
ca: exposat

en: Min
ca: Mínim

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.

en: grouped
ca: agrupat
