Measured Value Field (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Unit
cs: Jednotka

en: Formatter
cs: Formátovač

en: exposed
cs: vystavený

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
cs: Minimální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
cs: Maximální hodnota povolená v tomto poli. Nechte prázdné, pokud si nepřejete nastavit žádné maximum.

en: grouped
cs: seskupeno
