Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Value
hi: मान

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Max
hi: अधिकतम

en: Machine name
hi: मशीन नाम
