Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Fields
jv: Field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
jv: Biji minimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
jv: Biji maksimum sing diidinaké nang field iki. Kosongānā yén ora ānā watesan.
