Measured Value Field (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: Unit
nl: Eenheid

en: Max
nl: Maximaal

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Symbol
nl: Symbool

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Min
nl: Minimaal

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: grouped
nl: gegroepeerd
