Measured Value Field (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar
