Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Menu
de: Menü

en: Adjust top margin
de: Oberen Seitenrand anpassen

en: Keep menu at top of page
de: Menü am Seitenanfang halten

en: Menu type
de: Menütyp
