Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Select the menu to display.
ja: 表示するメニューを指定してください。

en: Menu
ja: メニュー

en: Admin
ja: 管理者

en: Adjust top margin
ja: トップマージンの調整

en: Keep menu at top of page
ja: ページトップにメニューを維持
