Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Select the menu to display.
lt: Pasirinkite meniu, kurį nurite rodyti.

en: Menu
lt: Meniu

en: Admin
lt: Adminas

en: Adjust top margin
lt: Nustatyti viršutinę paraštę

en: Keep menu at top of page
lt: Laikyti meniu puslapio viršuje
