Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Select the menu to display.
uk: Виберіть, яке меню показувати.

en: Menu
uk: Меню

en: Admin
uk: Адмін

en: Adjust top margin
uk: Коректувати верхній відступ

en: Keep menu at top of page
uk: Прикріпити меню до верху сторінки

en: Menu type
uk: Тип меню
