Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Adjust top margin
bo: ཀླད་ཀྱི་བར་ཐག་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Keep menu at top of page
bo: གདམ་བྱང་དྲ་ངོས་ཀླད་དུ་འཇོག་པ།
