Myadmin Menu (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Menu
ca: Menú

en: Admin
ca: Administrador

en: Adjust top margin
ca: Ajustar el marge superior

en: Keep menu at top of page
ca: Mantenir el menú a la part superior de la pàgina
